Pettuste palee

Pettuste palee

#3

Erin Watt
kirjastus Pegasus 2018

NEED ROYALID VEEL HUKUTAVAD SU…

Ella Harper on astunud vastu igale raskusele, mille elu on tema teele heitnud. Ta on visa, hakkaja ning kallite inimeste kaitsmiseks valmis tegema kõike, mis tarvis, aga viimane proovikivi – kadunud isa tagasitulek ja väljapääsmatus olukorras poiss-sõber – võib isegi Ella jaoks liiga suur katsumus olla.

Reed Royalil on tuline temperament ja kiired rusikad. Aga tema harjumus vastata igale takistusele vägivallaga on talle lõpuks häda kaela toonud. Kui ta tahab ennast ja armastatud tüdrukut päästa, tuleb tal oma keerulisest minevikust ja rikutud mainest üle olla. Keegi ei usu, et Ella Royalite kõrval ellu suudab jääda. Kõik on kindlad, et Reed veel hävitab nad.

NEIL VÕIB ÕIGUS OLLA.

Kui kõik punuvad vandenõud, et neid lahus hoida, peavad Ella ja Reed leidma viisi, et õiglus jalule seada, mõlemad pered päästa ning kõik pettuste palee saladused lahti harutada.

Erin Watti pseudonüümi taha peituvad kaks Ameerika kirjanikku, kelle koostööle andis tuule tiibadesse kohe pärast ilmumist edetabelid vallutanud „Royalite“ sari. „Pettuste palee“ on ülipõneva sarja kolmas osa