Päikesest suudeldud

Päikesest suudeldud

Kasie West
kirjastus Ersen 2024

Tujuküllane ja emotsiooniderohke tänapäevane noorte armastusromaan tüdrukust, kes avastab, et perekondadele mõeldud puhkekeskuses veedetud suvi polegi nii kohutav, nagu ta oli arvanud… ja et armumine toob kaasa südamevalu, naeru ja üllatused!

Averyl on olnud tavaks muusikamaailma põgeneda. Aga pärast seda, kui ta parim sõbranna on teda reetnud, ei aita tal juhtunut unustada isegi kõige hoolikamalt koostatud muusikalistid. Et asi veel hullem oleks, on vanemad vedanud Avery ja ta sotsiaalmeedia hulluses õe kaheks kuuks kogu maailmast ära lõigatud puhkekeskusesse „lõbusat“ suve veetma. Just siis, kui Avery on valmis tunnistama, et sellest suvest pole mitte midagi head loota, kohtub ta Brooksiga – salapärase ja lausa võimatult võluva Brooksiga –, kes kuulub puhtjuhuslikult puhkekeskuse personali sekka, mis tähendab, et ta on keelatud vili.

See, mis algab katastroofina, osutub… hoopis millekski muuks. Avery on küll välismaailmast ära lõigatud, ent astub eneseavastamise teele. Ja kui Brooks teeb talle ainulaadse pakkumise, peab Avery jõudma endas selgusele, kui kaugele ta on valmis minema, et saada teada, mida ja keda ta tahab.