Seal, kus me pole veel käinud

ENÜ ülevaade:

Kasie Westi romaan “Seal, kus me pole veel käinud” on lugu kahest lapsepõlvesõbrast, kes peavad mitu nädalat koos veetma.
Norah ja Skyleri emad on väga head sõbrannad, kes otsustavad koos lastega võtta ette matkaautoreisi. Noored pole aastaid suhelnud. Skyleri pere pidi isa töö pärast kaugele kolima ning kuidagi kaotasid nad sideme. Nüüd on mõlemad eluga edasi läinud ning leidunud uued sõbrad. Kas vana sõprust saab üles soojendada? Kas seda üldse peaks tegema? Kas sõprusest neile üldse piisab?
Reisi üheks eesmärgiks on Norah viimine ülikooli vestlusele. Neiu ihkab saada arvutimängude loojaks ning õppida eesrindlikus ülikoolis. Kas ja kuidas see eesmärk täitub, saab lugeda juba raamatust.
Raamat on suvise hõnguga armastust ja peresuhteid täis teos, mis viib lugeja reisile läbi Ameerika Ühendriikide.

Seal, kus me pole veel käinud

kirjastus Ersen 2023
 

Armas ja helge tänapäevane noorteromaan kahe pere ringreisist, mis viib ühe tüdruku ja tema lapsepõlveaegse parima sõbra ootamatul kombel armuloo teekonnale! Norah ei ole oma lapsepõlveaegset parimat sõpra Skylerit näinud juba aastaid. Kui poiss ära kolis, suhtlesid nad algul kogu aeg, aga viimasel ajal päädib nende läbisaamine ainult teineteise instapostituste laikimisega. Just sellepärast ei suuda Norah ära oodata ühist matkaautoreisi, mille nende pered on sellele suvele planeerinud. Aga kui Skyler viimaks välja ilmub, tundub… et ta tahaks pigem olla ükskõik kus, ainult mitte seal. Haavunud ja segaduses Norah vastab samaga. Tema ammusem sõprus on korraga karil. Teel veedetud ootamatu suvi viib nii Norahʼ kui ka Skyleri uutele radadele ja uute avastuste juurde. Peagi näevad nad teineteist jälle teises valguses. Kas nende vastasseisuks muutunud sõprusest võiks saada ka midagi enamat?