ene sepp

Ene Sepp

Ene Sepp (1991) alustas oma esimese raamatu kirjutamist vaid 14 aastaselt. Praeguseks on tema sulest ilmunud kaheksa noorteraamatut ja üks raamat täiskasvanutele, mis on pälvinud positiivset tagasisidet nii kriitikutelt kui lugejatelt.

Mitmed tema raamatud on jõudnud noorsooromaanivõistlusel auhinnalistele kohtadele, on pälvinud “Hea Noorteraamat” tunnustuse ning on valitud Eesti Lastekirjanduse Keskuse ingliskeelsesse messikataloogi.

Ene on elanud Eestis, Saksamaal, Austrias ja Uus-Meremaal. Hetkel elab ta Colorados, USA-s, kus ta töötab suusapatrullina ning jätkab kirjutamisega. 

“Kas kümne aasta pärast kahetsen, et proovisin või et jätsin proovimata?” on üks mõte, millest ma olen leidnud rohkelt abi, et end motiveerida. Olgu selleks siis idee käsikirjaks muundamine, jääkülma mägijärve hüppamine või ükskõik mis muud, kus esimese hooga tundub kergem proovimata jätmine. Aga kui järgi mõelda…

Raamatud

Ene käsitleb mitmetes oma raamatutes keerulisi probleeme, millega noortel tuleb toime tulla. Olgu selleks siis kiusamine, üksildus, LGBTQ+, surm, teismeea rasedus või suhteprobleemid nii eakaaslaste kui vanematega.

2018. aastal alustas ta ratsutamise- ja hobusteteemalise raamatusarja kirjutamisega, tuues sellega äärmiselt populaarse hobi noortekirjanduse maailma. Hetkel on sarjas ilmunud kaks raamatut ning kolmas on kirjutamisel.

Teised teosed